Щітка склоочисника 50 см /20" гібридна Heyner Hybrid 030000
Щітка склоочисника Heyner Hybrid 50 см /20"
Представляємо Вашій увазі щітку склоочисника (двірники) гібридного типу Heyner Hybrid німецького бренду преміум-якості Heyner. Ціна вказана за 1 упаковку. В упаковці - 1 щітка і 2 адаптери: -
адаптер В1 під кріплення типу гачок (hook)
-
адаптер G1 для автомобілів ВАЗ, Lada
Переваги двірників Heyner Hybrid

Гібридні двірники – це об'єднання кращих властивостей безкаркасних і каркасних щіток склоочисників. Завдяки цьому об'єднанню, щітки склоочисника Heyner Hybrid забезпечують відмінний результат очищення скла:
- ідеальний контакт з лобовим склом забезпечується компактною системою коромисел і шарнірів, збільшують силу притискання за рахунок багатоточкової системи;
- естетичний вигляд та аеродинамічні властивості забезпечуються наявністю кожуха у вигляді спойлера (як у безкаркасних щіток). Такі двірники відмінно працюють навіть при високій швидкості руху автомобіля або при сильному бічному вітрі.







35 см / 14"
38 см / 15"
40 см / 16"
43 см / 17"
45 см / 18"
48 см / 19"
50 см / 20"
53 см / 21"
56 см / 22"
58 см / 23"
60 см / 24"
65 см / 26"
70 см / 28"
Ви можете самостійно підібрати щітки склоочисника для Вашого автомобіля, скориставшись таблицею підбору від Heyner. Якщо Ви сумніваєтеся у виборі, наші співробітники допоможуть правильно підібрати щітки склоочисників Heyner Hybrid для Вашого автомобіля.
Відеоінструкція по монтажу адаптера Hook

Зазначимо, що купуючи товар в нашому магазині, Ви гарантовано отримаєте оригінальну продукцію Heyner.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heyner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина водійського двірника | 500 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 500 мм |
| Код запчастини | 30000 |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Тип | Гібридний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення | Гачок |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Citroen, Dacia, Daihatsu, Volvo, Toyota, Suzuki, Subaru, Ssang Yong, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Saab, Rover, Renault, Proton, Peugeot, Opel, Nissan, Honda, Hyundai, Mini, Mercedes-Benz, Jeep, Mazda, Maserati, Kia, Lexus, Land Rover, Alfa Romeo, Audi, BMW, Cadillac, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, XC60, XC70, Duster, Xsara, Evasion, C30, Elantra, Supra, Grand Cherokee, Z3, Compass, Escort, Persona 400, Expert, Camry, Felicia, Carisma, Wagon R, Gran Move, Freelander, 3000 GT, Monterey, SVX, Grandeur, Elise, GS, Arna, Kubistar, Z1, Insignia, 156, IS, Priora, 106, Jumpy, Kangoo, Lancer, Lantra, Legend, Logan, Xedos, SLS AMG, 200SX, 8C, Maxima, Maverick, Megane, Micra, Starlet, Mondeo, MR2, Musso, MX-6, H-1 / Starex, Corvette, 3, Nubira, 306, Pajero, Pajero Sport, Patrol, XLR, Prelude, Primera, Probe, 400, Persona 300, Quattroporte, Tigra, RAV4, 45, S2000, Xantia, Blazer S10, S40, S60, S80, Sandero, Scorpio, Scudo, 121, 806, Sigma, 626, Windstar, Sonata, Sorento, Soul, Cougar, Sportage, 740, Swift, Saxo, Taurus, 9-3, NSX, Terios, Terrano, RX-7, 940, Toledo, A5, Accent, Accord, Civic, Clio, Colt, Ulysse, V40, V50, Astra, V70, Corolla, Coupe, Croma, Baleno |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0,23 кг |
| Габарити упаковки | 50 / 600 / 25 мм |
| Довжина щітки см/дюйми | 50 см /20" |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал робочої поверхні | Натуральний каучук |
| Торговельна марка | Heyner |
| Ціна за | 1 шт |
- Ціна: 416 ₴









