Щітка склоочисника 65 см /26" гібридна Heyner Hybrid 036000
Щітка склоочисника Heyner Hybrid
Представляємо Вашій увазі щітку склоочисника (двірники) гібридного типу Heyner Hybrid німецького бренду преміум-якості Heyner. Ціна вказана за 1 упаковку. В упаковці - 1 щітка і 1 адаптер під кріплення типу гачок (hook). 
Переваги двірників Heyner Hybrid

Гібридні двірники – це об'єднання кращих властивостей безкаркасних і каркасних щіток склоочисників. Завдяки цьому об'єднанню, щітки склоочисника Heyner Hybrid забезпечують відмінний результат очищення скла:
- ідеальний контакт з лобовим склом забезпечується компактною системою коромисел і шарнірів, збільшують силу притискання за рахунок багатоточкової системи;
- естетичний вигляд та аеродинамічні властивості забезпечуються наявністю кожуха у вигляді спойлера (як у безкаркасних щіток). Такі двірники відмінно працюють навіть при високій швидкості руху автомобіля або при сильному бічному вітрі.







35 см / 14"
38 см / 15"
40 см / 16"
43 см / 17"
45 см / 18"
48 см / 19"
50 см / 20"
53 см / 21"
56 см / 22"
58 см / 23"
60 см / 24"
65 см / 26"
70 см / 28"
Ви можете самостійно підібрати щітки склоочисника для Вашого автомобіля, скориставшись таблицею підбору від Heyner. Якщо Ви сумніваєтеся у виборі, наші співробітники допоможуть правильно підібрати щітки склоочисників Heyner Hybrid для Вашого автомобіля.
Відеоінструкція по монтажу адаптера Hook:

Зазначимо, що купуючи товар в нашому магазині, Ви гарантовано отримаєте оригінальну продукцію Heyner.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heyner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина водійського двірника | 650 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 650 мм |
| Код запчастини | 36000 |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Тип | Гібридний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення | Гачок |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Volkswagen, Toyota, Suzuki, Smart, Ferrari, Fiat, Ford, Seat, Renault, Porsche, Peugeot, Opel, Nissan, Lancia, Honda, Hyundai, Infiniti, Mercedes-Benz, Mazda, Maserati, Kia, Lexus, Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | X3, Boxer, XC60, XC70, DS5, Ducato, C-Max, Evasion, C30, C4, C5, Elantra, C70, 599 GTB/GTO, Expert, Camry, 612 Scaglietti, Carens, Carnival, Cayenne, Fiesta, Celica, Aygo, Focus, Forfour, SX4 S-Cross, G, Mokka, Thesis, Grande Punto, Elise, GS, 458, Exige, Space Wagon, FR-V, Fiorino, i40, CLS, Ghibli, Jazz, 107, Jumper, Jumpy, Laguna, Leon, 206, 207, 208, Maxima, MiTo, Mondeo, Movano, Murano, H-1 / Starex, B5, B6, B7, C1, Nemo, D5, 307, 308, Partner, Primera, Prius, Punto, Q7, Quattroporte, Volt, Rio, RX, 508, S-Class, S-Max, S40, S60, S80, Scenic, I30, Galaxy, Xsara Picasso, 6, 806, Voyager MPV, Twingo, 7-Series, Sprinter, California, SX4, Qubo, Bipper, SLR, A-Class, Touareg, A6, A8, Accord, Leaf, Civic, Evora, Ulysse, Almera, V50, V70, Astra, Corolla, Veloster, Corsa, Viano, Avensis, Crafter, CR-V, Aveo, Vito, B-Class, CX-7, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0,29 кг |
| Габарити упаковки | 50 / 770 / 25 мм |
| Довжина щітки см/дюйми | 65 см /26" |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал робочої поверхні | Натуральний каучук |
| Торговельна марка | Heyner |
| Ціна за | 1 шт |
- Ціна: 440 ₴









