Напрямні втулки випускних клапанів на ВАЗ 2108, 2110, Самару, Калину Metelli 01-2327 4 шт

448 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 101340
+380 (95) 647-17-17
Менеджер Ольга- +380 (98) 911-32-88
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Напрямні втулки випускних клапанів на ВАЗ 2108, 2110, Самару, Калину Metelli 01-2327 4 шт | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Metelli 01-2327 - Направляючі втулки випускних клапанів. В комплекті - 4 шт. Застосування:
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Metelli Group - итальянская компания с многолетним опытом, которая занимается производством автозапчастей и их послепродажным обслуживанием. Приоритеты компании, основанной 50 лет назад Луиджи Метелли, - строгий контроль качества, надёжности и безопасность продукции, инвестиции в исследования и инновации. Запчасти Metelli Group идеально соответствуют или даже превосходят оригинальные запчасти, для замены которых они предназначены. Продукція Metelli відповідає стандартам безпеки ECE R90, ISO 9001, ISO / TS 16949, ISO 18001 та ISO 14001. Metelli – це бренд, якому довіряють. Діяльність METELLI в цифрах:
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01-2327 |
| Виробник | Metelli |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2108 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 8,02 мм |
| Довжина | 38мм |
| Марка автомобіля | Lada, ВАЗ |
| Модель автомобіля | 2105, 2108, 2109, 21099, 2110, 2113, 2114, 2115, Калина 1117, Калина 1118, 1119 Калина |
| Назва товарної групи | Напрямні клапанів |
| Зовнішній діаметр | 14,06 мм |
| Новинка | Новинка |
| Оригінальні номери | LADA 2108-1007033/20 |
| Сумісність з | ВАЗ 2105, ВАЗ 2108, ВАЗ 2109, ВАЗ 21099, ВАЗ 2110, ВАЗ 2113, ВАЗ 2114, ВАЗ 2115, Лада Калина 1117, Лада Калина 1118, Лада Калина 1119 |
| Тип клапана | для випускного клапана |
| Торговельна марка | Metelli |
Інформація для замовлення
- Ціна: 448 ₴/комплект



