Багажник Amos Dromader D-T - це універсальний багажник, що підходить для автомобілів з передбаченим виробником місцями кріплення - т.зв. Т-подібним профілем. Багажник укомплектований двома сталевими поперечками та монтажними елементами. У нижній площині поперечки є поздовжній проріз для кріплення до упорів. Поперечки відмінно захищені від корозії, так як виконані з оцинкованої сталі Зверху поперечки захищені чохлами з ПВХ, на торцях у них також є пластикові заглушки, що захищають поперечину від попадання в неї вологи та пилу. Поперечки мають розміри у поперечному перерізі 32 на 22 мм
Довжина поперечки 130 см.
Металеві упори (опори, лапи) забезпечені гумовими прокладками для захисту лакофарбового покриття автомобіля
Додаткове обладнання (багажники для лиж, велосипедів тощо) кріпиться до поперечок з допомогою надійних затискачів шириною не менше 3,2 див.
Вантажопідйомність багажника 70 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amos |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 10 кг |
| Висота в пакованні | 20 см |
| Глибина в упаковці | 25 см |
| Вантажопідйомність | 70 |
| Довжина | 1.3 |
| Доставка/Оплата | Відправка 1-2 роб. дні, Нова пошта - післяплата, габаритині посилки- передплата, Укрпошта - повна оплата на р/р. |
| Замок | Немає |
| Комплектація | Дві балки, опори (лапи), установчий комплект |
| Кількість вантажних місць | 2 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Продавець | Інші продавці |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Багажні системи (комплект) |
| Тип поперечки | Квадрат |
| Тип товару | Поперечки і опори |
| Тип установки | В штатні місця |
| Ширина в упаковці | 130 см |
- Ціна: 3 137,85 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковка





