Багажник Amos Uniwersalny U-110 використовується на дахах з водостоками. Укомплектований чотирма надійними кріпленнями і двома сталевими поперечками без замку і без прорізів.
Поперечки відмінно захищені від корозії, тому що виконані з оцинкованої сталі. Зверху поперечки захищені чохлами з ПВХ, на торцях у них також є пластикові заглушки, що захищають поперечку від попадання до неї вологи та пилу. Поперечки мають розміри у поперечному перерізі 32 на 22 мм. Довжина поперечок становить 107 см.
Металеві упори (опори, лапи) мають гумові прокладки для захисту лакофарбового покриття автомобіля. Додаткове обладнання (багажники для лиж, велосипедів тощо) кріпиться до поперечок за допомогою надійних затискачів шириною не менше 3,2 см.
Підходить для використання на легкових автомобілях з водостоками.
Вантажопідйомність багажника 75 кг, якщо виробник автомобіля не рекомендує менше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amos |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 4 кг |
| Висота в пакованні | 15 см |
| Глибина в упаковці | 20 см |
| Вантажопідйомність | 75 |
| Довжина | 1.07 |
| Доставка/Оплата | Відправка 1-2 роб. дні, Нова пошта - післяплата, габаритині посилки- передплата, Укрпошта - повна оплата на р/р. |
| Замок | Немає |
| Комплектація | Дві балки, опори (лапи), установчий комплект |
| Кількість вантажних місць | 2 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Продавець | Інші продавці |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Багажні системи (комплект) |
| Тип поперечки | Квадрат |
| Тип товару | Поперечки і опори |
| Тип установки | На водостік |
| Ширина в упаковці | 110 см |
- Ціна: 753 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковка



