Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amos |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 5 кг |
| Висота в пакованні | 11 см |
| Глибина в упаковці | 26 см |
| Доставка/Оплата | Відправка 1-2 роб. дні, Нова пошта - післяплата, габаритині посилки- передплата, Укрпошта - повна оплата на р/р. |
| Замок | Немає |
| Кількість встановлюваного спорядження | 3 велосипеда |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Продавець | Інші продавці |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина в упаковці | 78 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 196 ₴










